Nejedlý Karel (Praha 1873 - 1927 Praha)
Pohled na Český Brod, signováno vpravo dole Nejedlý K., olej/karton, 47 x 45,5 cm, poškozená malba, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |